Mikołaj w Hospicjum 2017

MIkolaj 2017 1W niedzielę, 22 stycznia 2017 odbyła się wspaniała i kolorowa zabawa choinkowa dla naszych osieroconych dzieci w Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu.

Spotkanie tradycyjnie rozpoczynamy Mszą świętą w kościele przy ulicy Młodzianowskiej 124. Następnie po Mszy św. wystąpili uczniowie z Publicznej SzkołyPodstawowej imienia Stanisława Reymonta w Odechowie, które  wystawiły jasełka.

Nastepnie ropoczeła się zabawa choinkowa w kawiarence. Zabawę poprowadzili animatorzy Studia Edukacji Artystycznej Pinezka. Plus nasze wolontariuszki we wspaniałych przebraniach.  Dzieci otrzymały przygotowane paczki, które dzięki ofiarodawcom instytucjom, firmom, a także osobom prywatnym. Były też organizowane liczne zbiórki świąteczne. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy za pomoc w przygotowaniu paczek.

Tratycyjnie każde dziecko mogło mieć pamiatkę foto ze św Mikołajem, które poniżej przedstawiamy. Razem ponad 500 zdjęć, które udostępniamy z możliwościa pobrania.

Mikolaj2017 cz1                           Mikolaj2017 cz2
Msza św i Jasełka 2017
Zabawa mikołajkowa 2017 częśc I

Mikolaj2017 cz3 Mikolaj2017 cz4