Prośba o wsparcie modlitewne

IMG 5577x600

Kochani mamy do Was gorącą prośbę, nasza doktor Maria Cygan jest jedynym lekarzem w hospicjum co oznacza codzienne dyżury w dzień i w nocy przez 7 dni w tygodniu. Mało prawdopodobne by mogła pozwolić sobie na dłuższy odpoczynek. Zrodził się pomysł by wesprzeć ją modlitwą,  by miała siły pomagać tak jak potrafi najlepiej.

Chcielibyśmy Was prosić o modlitwę, najlepiej w formie dziesiątki różańca ewentualnie Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Już teraz dziękujemy.

Osoby, które pragną wpisani włączyć się do wsparcia modlitewnego w intencji doktor Marii Cygan w formie różańca prosimy kierować informacje na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu przypisania tajemnicy różańca do osoby.