Św. Mikołaj w Hospicjum 2018

W niedzielę, 22 stycznia 2018 odbyła się wspaniała i kolorowa zabawa choinkowa dla naszych osieroconych dzieci w Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu.

Spotkanie tradycyjnie rozpoczynamy Mszą świętą w kościele przy ulicy Młodzianowskiej 124. Następnie rozpoczęła się zabawa choinkowa w kawiarence.

Wspaniałą zabawę poprowadzili animatorzy wolontariusze z naszego Hospicjum. Edu. Dzieci otrzymały przygotowane paczki, które dzięki ofiarodawcom instytucjom, firmom, a także osobom prywatnym. Były też organizowane liczne zbiórki świąteczne. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy za pomoc w przygotowaniu paczek.

Podziękowania przesyłamy również dla Stowarzyszenia im. Bożeny Stawińskiej "Filcaki wspierają dzieciaki" za piękne filcaki, które były ogromną radością i sprawiły wiele radości uczestnikom choinki.

Tradycyjnie każde dziecko mogło mieć pamiątkę foto ze św Mikołajem, które poniżej przedstawiamy. Razem ponad 200 zdjęć, które udostępniamy z możliwością pobrania.

Link do pobrania zdjęć zabawy mikołajkowej 2018