Podziękowanie za kwestę PDF Drukuj Email

20121101233Wolontariusze Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu ul.Wiejska 2 składają z serca płynące podziękowanie wszystkim uczniom oraz ich opiekunom za zorganizowanie i przeprowadzenie kwesty na rzecz naszego Hospicjum w dniach 31pażdziernika,1 i 2 listopada 2012r. pod cmentarzami na Firleju oraz przy ul.Limanowskiego. Zebrane przez Was pieniądze pomogą wszystkim chorym na raka dzieciom i dorosłym w godnym życiu do końca oraz osieroconym a szczególnie osieroconym dzieciom. Od 9 już lat niesiemy miłość do tych, których wyleczyć się nie da a zapewnienie im naszej obecności i czuwania jest naszym świętym obowiązkiem. Włączając się w naszą akcję zostaliście wolontariuszami akcyjnymi naszej Wspólnoty. Zapraszamy do współpracy z nami.

Zebrane przez Was kwoty to:

Publiczne Gimnazjum Nr 10  4.866,58
Zespół Mody Stylizacji i Usług  2.350,83
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr7  441,28
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23  305,23
V Liceum Ogólnokształcące  214,73
Zespół Szkół Zawodowych im.Hubala  360,62 zł

Aby dodać komentarz należy się zalogować.
W tej momencie nie masz uprawnień do wystawienia komentarza.

Alternative flash content

Sponsor serwisu - home.pl - domeny, hosting, sklepy